Hakkımızda
Hakkımızda
1961 yılında Saraçoğlu Elektrik olarak kurulan firmamız, kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerimizin taleplerine kaliteli bir şekilde cevap verebilmek için çalışıyor.

Firmamız uzun yıllardır edindiği tecrübe ile büyüyerek, hizmet kalitesini artırmıştır. Hasar Teknik çalışma ilkelerinden ödün vermeksizin yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla teknolojinin el verdiği en ileri ürünleri, en yeni teknikleri araştırarak ve kullanarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firmamızın en büyük güvencesi müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir.

Sektörünün ihtiyacına cevap verebilecek kadrosu, endüstriyel ve teknolojik seviyesi yüksek projelerde gösterdiği mühendislik ve taahhüt başarısı da gün geçtikçe artmaktadır. Elektrik Enerjisinin kullanımı konusundaki ihtiyaç duyulabilecek her türlü hizmeti; güvenli, teknolojik, ekonomik, uygun koşullarda, modern yöntemlerle sağlayan ve bunun sürekliliğini kendine ilke edinen bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da yanınızda hizmetinize hazır olacaktır.